BEZPILOTNÍ PROSTŘEDKY - DRONY

Krosapp Naše služby Bezpilotní prostředky - drony

Pravidelné měření a monitorování zájmové oblasti bylo ještě nedávno náročné časově, organizačně i finančně. Mapování a průzkum je teď mnohem dostupnější. Díky bezpilotním prostředkům lze vytvořit detailní 2D a 3D mapy snáz, než dříve.

Drony nasnímají zájmovou oblast ve vysoké kvalitě a není tak již potřeba plánování klasických pilotovaných letů. Mapy pak lze jednoduše prohlížet skrze webový prohlížeč ve vašem počítači či telefonu. Pro jejich plné využití pro vás ale umíme i navrhnout aplikace na míru - a to jak webové, tak i mobilní či desktop aplikace.

Fotogrammetrie za pomocí bezpilotních prostředků neumožňuje pouze tvorbu 2D a 3D map, ale umožňuje i přesné měření objemů a vzdáleností.

Samozřejmostí je zařízení všech potřebných povolení. Jsme držiteli Povolení k provozování leteckých prací a máme zkušenosti s létáním v hustě osídlených oblastech a s vyřizováním vyjímek z přísných pravidel letového provozu bezpilotních prostředků. Bezpečnost letového provozu je pro nás prioritou. Krom bezpilotního létání jsme aktivními piloty klasikých letadel, což nám umožňuje zrealizovat i komplikované scénáře zahrnující např. i komunikaci s řízením letového provozu či s provozem bezpilotních prostředků v blízkosti letišť.