3D SKENOVÁNÍ A PREZENTACE

Krosapp Imagery Naše služby 3D skenování a prezentace

3D skenování umožňuje převést do digitálního formátu tvar, včetně textury, téměř jakéhokoliv objektu. Velice zjednodušeně si ho můžeme představit jako trojrozměrnou fotografii. Další využití je široké. 3D grafika a rendering, 3D tisk, VR, CAD...

Naší specializací jsou 3D webové prezentace umožňující prohlížení 3D modelů v obyčejném prohlížeči.

Seznamte se s naší prací na reálných ukázkách a přesvěčte se sami, že fotografie patří do minulého století.

Produktová 3D prezentace

Fotografie, video, fotografie, video... stále dokola. 3D model přitom dokáže nabídnout nesrovnatelný uživatelský zážitek, který se návštěvníkovi vašich stránek vryje do paměti. V obyčejném prohlížeči, s podporou všech zařízení a díky našemu vlastnímu 3D enginu i s možností kompletní lokalizace a customizace, takže 3D prohlížeč bude nedílnou součástí vašich stránek či aplikací.

Zjistěte víc a vyzkoušejte sami

Virtuální 3D prohlídky

Zaujměte své zákazníky či partnery nečím víc. Fotografie a videa jsou všude, jsou jich tisíce a tisíce. A uživatelé již moc dobře vědí, že se jim mnohdy nedá věřit. Protože dobrý fotograf nafotí hezky i... no cokoliv.

3D prezentace poskytne uživatelům možnost prohlédnout si objekt z libovolného úhlu a vytvoří jedinečný zážitek, který Vás odliší od konkurence. Zanechají dojem a vzpomínku, což je dnes na internetu v záplavě všemožného obsahu to nejvzácnější.

Zjistěte víc a vyzkoušejte sami

Kulturní dědictví

Široké využití má 3D skenování v oblasti kulturního dědictví. Ať už jde o skenování venkovních areálů, vnitřních prostor či jednotlivých exponátů, 3D sken umožní např. prezentaci daného objektu ve 3D, či jeho archivaci v digitální formě.

Obvzlášť v poslední době je možnost prezentace kulturního dědictví online a s neomezeným dosahem internetu velice aktuální a např. do oblasti školství přináší úplně novou úroveň interaktivní výuky, která je velice atraktivní pro studenty.

Zjistěte víc a vyzkoušejte sami

3D Tisk

Spojení 3D skenování a 3D tisku umožňuje dříve nepředstavitelnou věc: digitální archivaci předmětů. Díky tomu můžeme předmět reprodukovat, ať už v případě jeho ztráty, poškození, či pokud ho chceme jednoduše rozmnožit.

360° fotografie a virtuální průvodci

360° fotografie se nedají označit jako 3D či VR, ale jsou velice dostupnou variantou, jak uživatelům zprostředkovat "VR like" zážitek. Jejich výhodou je velice jednoduché pořízení a tudíž cenová dostupnost.

Díky našemu vlastnímu prohlížeči můžeme do těchto 360° fotografií vložit další informace a přizpůsobit ho přesně podle individuálních požadavků.

Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás...