3D SKENOVÁNÍ

Krosapp Imagery Naše služby 3D skenování a modelování

3D skenování založené na fotogrammetrii umožňuje přesně rekonstruovat tvar objektů, včetně fotorealistické textury. Takto vytvořený model je možné následně použít pro prezentaci, 3D tisk, či v dalších aplikacích. Díky výkonu dnešních počítačů je jejich vytvoření rychlé a tudíž cenově dostupné, srovnatelné s obyčejnými fotografiemi.

UKÁZKY PRODUKTOVÝCH 3D MODELŮ
(klikněte na obrázek pro zobrazení stránky s modelem)

Modely se dají jednoduše umístit na webové stránky, či do jiných aplikací. Umožňují plynulé prohlížení ze všech možných úhlů, přibližování a oddalování. Optimalizované jak pro mobilní zařízení, tak velké obrazovky. Datově nenáročné, rychlost zobrazení na webových stránkách je srovnatelná s fotografiemi.

UKÁZKY PRODUKTOVÝCH 3D MODELŮ
(klikněte na obrázek pro zobrazení stránky s modelem)

Vytvořením 3D modelu to ale zdaleka nekončí. Díky našemu vlastnímu vývojovému týmu dokážeme připravit na míru vytvořené aplikace, které naplno využijí potenciál fotorealistických 3D modelů a zajistí vašim uživatelům a zákazníkům jedinečný zážitek.

NEBO NĚCO VĚTŠÍHO?
(klikněte na obrázek pro zobrazení stránky s modelem)

Rozměry snímaných předmětů nehrají roli. Dokážeme zpracovat jak miniatury, tak rozsáhlé areály. Jsme držiteli Povolení k provozování leteckých prací a provádíme snímání i s využitím profesionálních bezpilotních prostředků, včetně vyřízení patřičných povolení od Úřadu pro civilní letectví a dalších potřebných úřadů.

Na ukázku našich 3D modelů, včetně našeho 3D enginu, se můžete podívat díky našemu projektu 3DČesko.cz, kde najdete fotorealistické 3D modely českých památek a zajímavostí.

3D modely českých památek a zajímavostí